НУ "Св. Софроний Врачански" - Враца http://sofronii-vr.com Wed, 13 Dec 2017 18:37:55 +0200 bg hourly 1 Конкурс „Най-зелен клас на община Враца” http://sofronii-vr.com/bg/konkurs-nay-zelen-klas-na-obshtina-vratsa Tue, 12 Dec 2017 10:26:39 +0200 Ден на младия учител http://sofronii-vr.com/bg/den-na-mladiya-uchitel- Fri, 08 Dec 2017 17:58:07 +0200 Валоризационна конференция, 2017 http://sofronii-vr.com/bg/valorizatsionna-konferentsiya-2017 Thu, 07 Dec 2017 10:45:13 +0200 Транснационална среща в Италия http://sofronii-vr.com/bg/transnatsionalna-obuchitelna-sreshta-v-italiya- Fri, 01 Dec 2017 15:57:16 +0200 Обучителна среща във Франция по Еразъм + http://sofronii-vr.com/bg/obuchitelna-sreshta-vav-frantsiya-po-erazam- Mon, 27 Nov 2017 14:54:17 +0200 Математически отличия http://sofronii-vr.com/bg/matematicheski-otlichiya Wed, 22 Nov 2017 13:57:55 +0200 Осинови врачанско семейство http://sofronii-vr.com/bg/osinovi-vrachansko-semeystvo2 Tue, 21 Nov 2017 17:18:00 +0200 „МАТЕМАТИКА БЕЗ ГРАНИЦИ“ – ЕСЕН, 2017 http://sofronii-vr.com/bg/matematika-bez-granitsi-esen-2017 Mon, 20 Nov 2017 19:14:00 +0200 Седмица „Анти-тормоз“ в училище http://sofronii-vr.com/bg/sedmitsa-anti-tormoz-v-uchilishte Fri, 17 Nov 2017 17:30:48 +0200 Нови победи в турнира „GO! KIDS!“ http://sofronii-vr.com/bg/novi-pobedi-v-turnira-go-kids Wed, 15 Nov 2017 19:43:33 +0200 Категорично първи! http://sofronii-vr.com/bg/kategorichno-parvi Sat, 11 Nov 2017 22:23:32 +0200 Враца чества 140 години от освобождението на града http://sofronii-vr.com/bg/vratsa-chestva-140-godini-ot-osvobozhdenieto-na-grada- Thu, 09 Nov 2017 20:28:24 +0200 Анкета http://sofronii-vr.com/bg/anketa Mon, 06 Nov 2017 16:24:13 +0200 Венци и цветя за будителите http://sofronii-vr.com/bg/ventsi-i-tsvetya-za-buditelite Wed, 01 Nov 2017 20:28:10 +0200 Среща-приемственост http://sofronii-vr.com/bg/sreshta-priemstvenost1 Tue, 31 Oct 2017 19:24:27 +0200 Обучителна среща по проект Еразъм+ http://sofronii-vr.com/bg/obuchitelna-sreshta-po-proekt-erazam Sat, 28 Oct 2017 19:47:32 +0200 Eвропейска награда http://sofronii-vr.com/bg/evropeyska-nagrada Thu, 26 Oct 2017 22:20:34 +0200 Четвърти проект по програма "Еразъм+" http://sofronii-vr.com/bg/chetvarti-proekt-po-erazam-za-nu-sv-sofroniy-vrachanski Wed, 25 Oct 2017 18:49:51 +0200 Детските финансови работилници в действие http://sofronii-vr.com/bg/detskite-finansovi-rabotilnitsi-v-deystvie- Mon, 23 Oct 2017 17:15:03 +0200 Ден на единството http://sofronii-vr.com/bg/den-na-edinstvoto- Thu, 19 Oct 2017 18:58:23 +0200